„Renkuosi Sportą, Sveikatą, Gyvenimą“

„Kaimo sporto šventė“

„Sportuojam“

„Renkuosi Sportą, Sveikatą, Gyvenimą“

Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuotas projektas ,,Renkuosi Sportą, Sveikatą, Gyvenimą‘‘. Projekto vertė 9200,10 eur. Fondo lėšos – 8146,00 eur., Centro lėšos - 1054,10 eur.

Projekto tikslas – įrengti lauko treniruoklių aikšteles, gerinant sporto ir fizinio judėjimo paslaugų prieinamumą kaime, mažinant socialinę kaimo atskirtį bei užtikrinant lygias galimybes keliant gyvenimo kokybę.

Projektu siekėme sudaryti šiuolaikines sąlygas VAIKAMS, MOKINIAMS ir JAUNIMUI tenkinti savo sporto ir fizinio aktyvumo poreikius, skatinant sveikos gyvensenos įgūdžių formavimąsi bei stiprinant motyvaciją gyventi be žalingų įpročių; suteikti galimybę SUAUGUSIEMS – darbingo amžiaus žmonėms, senjorams ir sveikatos problemų turintiems, socialinę atskirtį patiriantiems bei neįgaliems kaimo gyventojams – reguliariai sportuoti, užsiimti fizinio aktyvumo veiklomis pagal sveikatos būklę, sprendžiant gyvenimo kokybės gerinimo, sveikatos, sveikos gyvensenos, didesnio darbingumo, pozityvaus laisvalaikio praleidimo problemas.

Įsigyta 13 lauko treniruoklių, įrengtos lauko treniruoklių aikštelės prie Perlojos daugiafunkcio centro ir Nedzingės daugiafunkcio skyriaus.

KVIEČIAME  VISUS Perlojos ir Nedzingės kaimų bendruomenių narius rinktis Sportą, Sveikatą, Gyvenimą.....

srf