sitemap

A- A A+

Įstaigos kodas 290108180
Adresas: Perliaus g. 30, Perlojos k., Varėnos sen., 65372 Varėnos r.
El. paštas perlojos.daugiafunkcis@varena.lt
Tel.: (8 310) 47 648

posted by: Roma
on 05 rugsėjo 2022
Peržiūros: 468

Mieli Mokytojai, Mokiniai, buvę Darbuotojai,

       yra dalykų, kurie nepavaldūs nei žmogui, nei mokslui. Tai – Laikas ir Likimas. Bet visus mus gyvenime jungia bendra laiko atkarpa, kuri vadinasi MOKYKLA. Ir visi nesvarbu, baigei kelis mokslus, pasistatei kelis namus ar visą gyvenimą dirbai paprastą, bet taip reikalingą darbą – svarbiausia, kad esi geras ir laimingas žmogus. Mokykla – tai ne pastatas. Tai Gyvenimo Pažinimo pradžia, tai pirmosios sėkmės, nuoskaudos, nusivylimai ir svarbiausia – santykiai tarp bendraamžių, mokytojų, kitų suaugusiųjų. Mokykloje visi išmokstame skaityti, rašyti, skaičiuoti. Ir jau seniai pamirštos bėdos dėl neišmoktos pamokos, nepavykusio kontrolinio, padūkusio klasioko tampomų kasų ar atimtos kepurės. Šiandien Mokykla – tai visų mūsų Pradžių Pradžia, tai Likimo duotas Laikas būti kartu.

         Daugelis iš jūsų dar prisimena senąjį geltoną medinį mokyklos pastatą, buvusį šalia dabartinės mūrinės mokyklos. Šiais metais gražus jubiliejus – pirmajai Perlojos mokyklai, statytai 1922 m., 100 metų. Yra perlojiškių, kurių Perlojos mokykloje mokėsi trys kartos.

       Šių metų RUGPJŪČIO 27 d. KVIEČIAME VISUS – MOKYTOJUS, MOKINIUS, BUVUSIUS DARBUOTOJUS – įveikti Laiką ir sugrįžti į Mokyklą. Pasidalinkime prisiminimais, pasidžiaukime vieni kitais, prisiminkime, kurių jau nebėra, pasisemkime jėgų iš prisiminimų jūros Ateičiai. Į savus namus pakvietimų nereikia. ČIA esate VISI prisimenami, mylimi, laukiami.

         13.00 val. Šv. Mišios Perlojos Švč. Mergelės Marijos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.

         14.00 val. Susitikimas Perlojos daugiafunkciame centre.

                                                                                                                                                               Rengėjai